stavební práce, obkladačské práce, inženýrská činnost

O společnosti ASTAV GROUP, s.r.o.

ASTAV GROUP, s.r.o.Stavby na klíč

Naše služby pro vás

V současné době společnost ASTAV GROUP, s.r.o. nabízí služby v těchto  oborových směrech :

  1. Komplexní realizace staveb, inženýrských sítí, zemní a cestářské práce.
  2. Inženýrská činnost, odborné vedení a dozorování staveb

 

 

Historie

Historie společnosti ASTAV GROUP, s.r.o. se datuje od roku 1993. Nejprve to byla fi. Milan Nedoma - stavby, která se svou činností zaměřila na občanskou výstavbu. Během let se rozsah nabízených služeb postupně rozšířil a v roce 2007 došlo k transformaci fi. Milan Nedoma - stavby z  fizické osoby na osobu právnickou a 8. října 2007 vzniká fi. ASTAV GROUP, s.r.o.

 


Současnost

Spolčnost ASTAV GROUP, s.r.o. patří mezi dynamicky se rozvíjející fi. s důrazem na neustálé zvyšování kvality nabízených služeb. Za úspěšnou realizaci jednotlivých zakázek a projektů stojí skušený profesiolnální kolektiv. Mezi naše přednosti patří zejména odbornost, spolehlivost,rychlá realizace prací, vsřícnost a ochota našich pracovníků s důrazem na individuální přístup ke každému z klientů.

Snažíme se stále zdokonalovat a inovovat naší činnost a nabízet ta nejlepší řešení prostřednictvím nejmodernějších technologií, softwarového i hardwarového vybavení firmy či v úrovni realizace stavebních a zemních prací přicházet s nejnovějšími a nejefektivnějšími technologickými postupy. To vše se snahou minimalizovat vynaložené náklady.

Nabízíma Vám profesionální přístup od počátečního řešení konkrétního požadavku, návrh a posouzení vhodných variant řešení se zřetelem na technicko-technologické možnosti po kpmpletaci a realizaci vybrané varianty. Naší snahou je především důraz na kvalitně odvedenou práci a dodržení požadovaného zadání včetně nejkratšího možného termínu dokončení každé akce.

V případě Vašeho zájmu využít některou z námi nabízených služeb nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám poskytneme veškeré další informace.

 

Těšíme se na vaší návštěvu a spolupráci Tým spolčnosti ASTAV GROUP, s.r.o.

 

Rychlý kontakt

ASTAV GROUP, s.r.o.

Raspenavská 26
Liberec 32, 460 01


+420 602 534 705
astav@email.cz